Hubungi

Kami

Sebarang pertanyaan sila hubungi

MAKLUMAT PEGAWAI PENYELARAS PROGRAM

Encik Mohd Azali Syam Bin Ariffin
No. Tel: 03-89117456
E-mel: azali@nform.gov.my

Encik Zamaludin bin Kamal
No. Tel: 012-6494322
E-mel: zamaludin@inform.gov.my

Nor Azli Bin Mohd Nor Azian
No. Tel: 012-6382151
E-mel: norazliazian69@gmail.com

Nor Azli Bin Mohd Nor Azian
No. Tel: 012-6382151
E-mel: norazliazian69@gmail.com

Syed Hanafi bin Syed Ali Hanafiah
No Tel: 03 8911 7424
Dayangku Nor Eda Musa
No Tel: 03 8911 7422
E-mel: mydoodle@inform.gov.my

Encik Amirul Aliif Bin Nasaruddin
No. Tel: 017-2773148
E-mel: aliif@inform.gov.my

Encik Mohd Hafiz Shahaini
No. Tel: 012-9343384
E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Puan Fifi Harteeny Bt Marzuki
No. Tel: 03-8911 4972
E-mel: fifi@inform.gov.my

Encik Mohd. Asmadi bin Shaari
No. Tel: 012-6701987
E-mel: asmadigtr1400@gmail.com

Encik Mohd Hafiz Shahaini

No. Tel: 012-9343384

E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Encik Mohd Hafiz Shahaini
No. Tel: 012-9343384
E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Puan Hazlianayati Binti Sudin@ Subdin
No. Tel: 012- 270 9499
E-mel: hazlianayati@inform.gov.my

Encik Mohd Hafiz Shahaini
No. Tel: 012-9343384
E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Encik Muhammad Suhaimi Abd Rahman
No. Tel: 03-8911 7330 / 011-1981 1202
E-mel: suhaimi@inform.gov.my

Puan Nabihah Binti Mislan
No. Tel: 017-313 1128
E-mel: nabihah@inform.gov.my

Encik Ahmad Farid Bin Abu Dzarim
No. Tel: 016-600 2717
E-mel: farid@inform.gov.my

Cik Amirah Ahmad Salim
No. Tel: 03-8911 73757
E-mel: amirahsalim@inform.gov.my

Encik Muhammad Suhaimi Abd Rahman
No. Tel: 03-8911 7330 / 011-1981 1202
E-mel: suhaimi@inform.gov.my

Amirul Aliif Bin Nasaruddin
No. Tel: 017-2773148
E-mel: aliif@inform.gov.my

Bahagian Media dan Komunikasi Korporat

Jabatan Penerangan Malaysia

Alamat

Aras 10, Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia,
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya.

Telefon

03-8911 7381

Fax

03-8911 7544 / 7525

Email