Hubungi

Kami

Sebarang pertanyaan sila hubungi

MAKLUMAT PEGAWAI PENYELARAS PROGRAM

Encik Nor Azli bin Nor Azian
No. Tel: 03-8911 3440
E-mel: norazliazian69@gmail.com

Encik Zamaludin bin Kamal
No. Tel: 03-8911 3440
E-mel: zamal80@gmail.com

Muhammad Mahfuz bin Mohamad
No. Tel: 03-8911 4977
E-mel: mahfuz@inform.gov.my

Mazizul bin Dani
No. Tel: 03-8911 4976
E-mel: mazizul@inform.gov.my

Encik Mohd Hafiz bin Shahaini
No. Tel: 03-8911 7493
E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Cik Nurzatul Fikriah binti Rosland
No. Tel: 03-8911 7459
E-mel: nurzatul@inform.gov.my

Encik Mohd Shukri bin Abd Razak
No. Tel: 03-89117421
E-mel: melukismural.merdeka@gmail.com

Puan Nurul Dahlia binti Yahya
No. Tel: 03-89117417
E-mel: melukismural.merdeka@gmail.com

Encik Yusri bin Muhamad Yusof
No. Tel: 03-89117416
E-mel: Bkvsklikmerdeka@gmail.com

Puan Rusna Binti Kampung
No. Tel: 03-89117415
E-mel: Bkvsklikmerdeka@gmail.com

Encik Mohd Shukri bin Abd Razak
No. Tel: 03-8911 7421
E-mel: shuk.mdm@gmail.com

Puan Salina binti Sumar
No. Tel: 03-89117423
E-mel: salinasumar@gmail.com

Encik Syed Hanafi bin Syed Ali Hanafiah
No. Tel: 03-89117424
E-mel: mydoodle.merdeka@gmail.com

 

Puan Dayangku Nor Eda Musa
No. Tel: 03-89117422
E-mel: mydoodle.merdeka@gmail.com

Encik Syed Hanafi bin Syed Ali Hanafiah
No. Tel: 03-89117424
E-mel: mydoodle.merdeka@gmail.com

 

Puan Dayangku Nor Eda Musa
No. Tel: 03-89117422
E-mel: mydoodle.merdeka@gmail.com

Puan Siti Rahmah Maimunah Binti Ibrahim

No. Tel: 03-8911 3590

E-mel: rahmah@inform.gov.my

 

Encik Mohd Rosidi bon Rodzi

No. Tel: 03-8911  5280

E-mel: rosidi@inform.gov.my

Encik Amirul Aliif bin Nasaruddin
No. Tel: 03-8911 7303
E-mel: aliif@inform.gov.my

Encik Mohd Safwan bin Saleh
No. Tel: 03-8911 7328
E-mel: safwan@inform.gov.my

Encik Ahmad Farid bin Abu Dzarim
No. Tel: 03-8911 7302
E-mel: ahmadfarid@inform.gov.my

Encik Muhammad Anwarsya bin Mocktar @ Atan
No. Tel: 03-8911 7322
E-mel: anwarsya@inform.gov.my

Puan Hazlianayati binti Sudin @ Subdin
No. Tel: 03-8911 7338
E-mel: hazlianayati@inform.gov.my

Puan Nabihah binti Mislan
No. Tel: 03-8911 7318
E-mel: nabihah@inform.gov.my

Puan Hazlianayati binti Sudin @ Subdin
No. Tel: 03-8911 7338
E-mel: hazlianayati@inform.gov.my

Encik Abdul Jalil bin Abdul Bar
No. Tel: 03-8911 7333
E-mel: ajalil@inform.gov.my

Encik Muhammad Suhaimi Abd Rahman
No. Tel: 03-8911 7339
E-mel: suhaimi@inform.gov.my

Encik Amil Fathi bin Che Muhamad Nordin
No. Tel: 03-8911 7508
E-mel: amilfathi@inform.gov.my

Encik Mohd Hafiz bin Shahaini
No. Tel: 03-8911 7493
E-mel: mohdhafiz@inform.gov.my

Puan Nuriah binti Salleh
No. Tel: 03-8911 7471

Encik Amirul Aliif bin Nasaruddin
No. Tel: 03-8911 7303
E-mel: aliif@inform.gov.my

Encik Mohd Safwan bin Saleh
No. Tel: 03-8911 7328
E-mel: safwan@inform.gov.my

Bahagian Media dan Komunikasi Korporat

Jabatan Penerangan Malaysia

Alamat

Aras 10, Kompleks Kementerian Komunikasi dan Multimedia Malaysia,
Lot 4G9, Persiaran Perdana, Presint 4, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62100 Putrajaya.

Telefon

03-8911 7381

Fax

03-8911 7544 / 7525

Email